KONSULENDID on metsaomaniku parimad abimehed metsanduslike probleemide lahendamisel ehk tark mees taskus.
Nõuandetegevus on teadus- ja haridustegevuse üheks väljundiks, mille kaudu on võimalik metsaomanikeni viia kõige uuemad  õppetöö,  uurimustööde ja pikaajalise praktilise metsakasvatuse kogemused.

Nõuandesüsteemi eesmärgiks on arendada erametsaomanike metsamajandamist kompetentse nõuande abil, levitada riiklikku informatsiooni ja tutvustada toetusmeetmeid ning muid  uuendusi metsamajandamises. Nõuandetegevuses eristatakse mitmeid erinevaid meetodeid, millest olulisemad on üksikisikule suunatud individuaalne nõustamine, rühmale suunatud  rühmanõustamised ja  koolitused.

Erametsaomanike nõuandetegevust toetab osaliselt   SA Keskkonnainvesteeringute keskus.  


Et nõuanne oleks kõrgetasemeline ja vastavuses metsamajanduslike  tõekspidamistega, peavad  konsulendid  (nõustajad) olema hea ettevalmistusega nii erialaste teadmiste kui ka nõustamisoskuste poolest. Nõuande kvaliteedi tagamiseks on SA Erametsakeskus korraldatud metsamajanduse  valdkonna nõustajate ehk konsulentide atesteerimist ja  konsulendi kutse omistamist ning kontrollib atesteeritud konsulentide poolt osutatud teenuse ehk  nõuande kvaliteeti.

Meie seltsiga on sõlminu lepingud nõuande teenuse osutamiseks atesteeritud konsulent:  Ülle Kuldkepp

Konsulendi kontaktandmed

Konsulent Ülle Kuldkepp
Tel: +372 522 7000
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 


 Kõikide Eestis tegutsevate  atesteeritud metsamajanduslike nõustajate/konsulentide  andmed leiate   http://www.eramets.ee/